43. İstanbul Film Festivali

Tasarımın Hikayesi:

Görüntüyü çerçeveleyen bu sınırlar,
görünmeyene de dairdir.

Her yıl sinema dünyasında yeni keşifler yapmamıza olanak sağlayan İstanbul Film Festivali'ne destek vermek amacıyla İstanbul Kültür Sanat Vakfı (İKSV) ile bir araya gelerek sınırlı sayıda ürettiğimiz bir tişört tasarımı hazırladık.

Türkiye’nin en köklü sinema etkinliği olan İstanbul Film Festivali, özenli film seçkisi, keşif programları ve zengin içeriğiyle her yıl, tüm dünyadan sinema tutkunları ve endüstri profesyonellerini İstanbul’un tarihi ve kültürel atmosferiyle buluşturuyor.

Sinemayı ve sanatı her yönüyle kutlayan bir buluşma noktası olan festival, yerel ve uluslararası sanatçılar arasında diyalog ve iş birliği köprüleri kurması açısından da oldukça önemli bir etkinlik.

İstanbul Film Festivali’ne destek vermek amacıyla hazırladığımız tişört tasarımı, kadrajın sınırlarında yaratılan sınırsız dünyalardan ilham alıyor ve sinema sanatının büyüleyici atmosferini gündelik yaşama taşıyor.

Sinema salonlarının büyüsüne inanıyor ve böylesine etkileyici festivallerde yollarımızın her yıl daha fazla kesişmesini umuyoruz.